Franke Servisi "Kaliteli Hizmet Herkesin Hakkıdır"
Profesiyonel Servis Uzman Kadro ve Donanımlı servis araçları
Garantili Servis 1 Yıl garantili Servis Hizmeti

Hakkımızda

Franke Servisi olarak almış olduğumuz eğitimler ve 22 yıllık tecrübemiz ile istanbulun her bölgesine kaliteli ve güvenilir servis hizmeti vermekteyiz.

İstanbulun trafigi hızlı servis hizmetimizi engellemesine izin vermemek için Franke Servisi olarak bölgesel servis ekipleri oluşturmaktayız. Çağrı merkezimizden gelen servis talepleri doğrultusunda müşterilerimize en yakın servis ekibimiz en kısa sürede müşterimize yönlendirilmektedir. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz sayesınde yerinde servis hizmeti vermekle birlikte sorunlarınızı en kısa sürelerde akılcı ve kalıcı yollardan çözmekteyiz.

Servis Kalitemiz

Franke Servisi
Yaptıgımız İşin Arkasındayız
Franke Servisi olarak vermiş olduğumuz servis hizmetininin ve kullanmış olduğumuz orjinal yedek parçaların garantisi servisimiz tarafından vermekteyiz. Sorunuzun tekrarlanması durumunda ücretsiz olarak tekrardan servis hizmeti vermekteyiz.
Franke Servisi
Profesiyonel Servis Personeli
Franke Servisi olarak tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz sayesinde kendimizi her gün geliştirmekte ve uzman kadromuzu güncel gelişmeler karşısında eğitmekteyiz. Uzman kadromuzu özenle oluşturmuş olup müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözümleyip sorunlarınızı akılcı ve kalıcı yollardan çözmekteyiz.
Franke Servisi
7/24 Servis Hizmeti
Franke Servisi olarak haftanın 7 günü servis hizmeti vermekteyiz. Çağrı merkezimizden servis talebinde bulunduktan sonra en kısa sürede servisimiz size ulaşıp sorununuzu giderecektir. Çağrı merkezimizde 7 gün 24 saat tüm soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniiz.